سوله چادری | قیمت انواع سوله پارچه ای صنعتی و انباری | سیبا تی اس

0

سوله چادری یا همان سوله پیش ساخته با اسکلت فلزی از جنس فولاد و بسیار مستحکم و همچنین استفاده از سازه های کابلی از کیفیت و دوام استاندارد و ضمانت و گارانتی معتبر شرکت‌ های سازنده برخوردار میباشد. نصب سوله پارچه ای و اجرای آن بسیار سریع می باشد همچنین استفاده از سوله چادری بسیار مقرون به صرفه میباشد. سوله چادری شامل دو نوع صنعتی و انباری میباشد که در ادامه هرکدام را بصورت جداگانه و بصورت متخصر بررسی خواهیم کرد.

انواع سوله چادری

سوله آماده یا چادر سوله دارای دو نوع صنعتی و انباری میباشد که هر کدام در شرایط خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. در ادامه با شرح مختصری درباره انواع سوله با ما همراه باشید.

  • سوله صنعتی

معمولا برای ساخت سوله صنعتی از مقاطع با مقطع متغیر استفاده میشود که ابعاد و وزن این مقاطع با توجه به کاربری هر واحد صنعتی تغییر میکند. مهترین عوامل تعیین کننده در وزن سوله چادری صنعتی سرعت وزش باد در منطقه مورد نظر برای ساخت و میزان حداکثر بارش برف، دهانه سالن، ارتفاع ستون ها و استفاده از جرثقیل سقفی در صورت نیاز میباشد. نکته نهایی اینکه سوله صنعتی به دلیل اینکه بیشتر کاربرد صنعتی دارد از نظر طراحی با سایر سازه ها متفاوت است.

  • سوله انباری

در سوله چادری با کاربری انبار چادر انباری یا چادر سقف سوله باید از اتصالات پیچ و مهره استفاده شود. وزن این نوع انبار چادری به دلیل ستون هایی که در وسط آن ایجاد شده است سبک میباشد و از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه است. کف این نوع از سازه را با بتن نرم میپوشانند و برای پوشش بدنه باید از ساندویچ پانل استفاده کرد که استفاده از ساندویچ پانل باعث سبک تر شدن سازه میشود.

کاربرد سوله پارچه ای

سوله های پارچه ای دارای کاربرد های فراوانی از جمله: استفاده بعنوان فروشگاه ها، شهربازی ها، مراکز تفریحی، مراکز صنعتی مانند سردخانه ها، تعمیرگاه ها، سوله های کشاورزی همچون انبارها، مرغداری ها، گاوداری و دامداری ها و غیره میباشد.

قیمت سوله چادری

قیمت سوله با توجه به فاکتورهای خاصی محاسبه میشود که در صورت خرید سوله چادری و یا آگاهی از قیمت دقیق آنها با سیبا تی اس تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر اطلاع از قیمت ها از مشاوره رایگان جهت خرید و انتخاب محصول مناسب بهره مند شوید.

لطفا به این مطلب رای دهید

93%

93%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.3

  • امتیاز کاربران (1 رای)

    9.4

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید